MENU

Kremacja zwłok - Bogatynia

kremacja zwłok Bogatynia

Czym jest kremacja?

Kremacja zwłok to obrządek pogrzebowy, który ma swoje korzenie w starożytności. Staje się ona coraz popularniejszą formą chowania zmarłych. W związku z tym nasza firma z Bogatyni oferuje również kremację zwłok. W trudnych dla Państwa chwilach, gdy odchodzi bliska osoba, chętnie pomożemy załatwić wszelkie formalności związane z pochówkiem, a także udzielimy niezbędnych porad. Wspieramy naszych klientów podczas całego procesu związanego z kremacją zwłok zmarłego.

Kremacja jest to ciałopalenie, czyli czynność polegająca na spaleniu ciała zmarłej osoby. Taka forma pogrzebu jest znana oraz uznawana przez wiele religii, w tym katolicką. Po spaleniu i zebraniu prochów odbywa się tradycyjna ceremonia pogrzebowa, a zamiast trumny do grobu składana jest urna.

Dlaczego kremacja?

Kremacja zwłok ma wiele plusów. Przede wszystkim stanowi najbardziej ekologiczny i bezpieczny sposób pochówku zwłok. Zaawansowane technologie, które stosujemy podczas kremacji w Bogatyni zapewniają, że proces ten jest całkowicie nieszkodliwy. Taka forma pogrzebu nie ingeruje w środowisko naturalne i nie prowadzi do zanieczyszczenia wód podziemnych. Należy także pamiętać, że na całym świecie wciąż umierają ludzie, których należy chować, a więc z czasem potrzebujemy coraz więcej miejsca na cmentarze, a spopielenie zwłok sprawia, że pochówek zajmuje znacznie mniej przestrzeni. Poza tym kremacja zwłok w ostatecznym rozrachunku jest często tańsza niż tradycyjny forma chowania cała zmarłego.

 

Pogotowie pogrzebowe czynne 24h

Pracownik dyżurny: tel. +48 606 134 912

 


 

Formularz kontatkowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wypełnij poniższy formularz i prześlij do nas Twoje zapytanie.