MENU

Kwiaciarnia Memento

Kwiaciarnia „Memento”  Co warto o nas wiedzieć ?: 

Gdzie znajduje się nasza kwiaciarnia?

Nasza kwiaciarnia znajduje się w pawilonie handlowym obok wejścia do biura Zakładu Pogrzebowego „Memento”, w centrum Bogatyni na ul. Dworcowej 1 vis a vis marketu „Biedronka”

Ile osób pracuje w naszej kwiaciarni?

Na co dzień sprzedażą i wyrobem zajmują się dwie przemiłe doświadczone kwiaciarki, pani Agnieszka i pani Wioletta.  

Jaki jest nasz numer konta bankowego?

72 1240 1297 1111 0000 2565 3638

Jakie metody płatności są dostępne w naszej kwiaciarni?

Najbardziej lubimy płatności Gotówką, ale można też Kartą czy Przelewem … Wystawiamy faktury VAT dla firm i osób prywatnych.

Skąd pomysł na kwiaciarnię przy Zakładzie Pogrzebowym?

Do praktycznie każdego pogrzebu ludzie zamawiają kwiaty, jeśli chce się świadczyć usługi pogrzebowe kompleksowo i na najwyższym poziomie, na dłuższą metę nie można pracować poprzez pośredników. Przygotowanie wieńców , wiązanek i kompozycji  pogrzebowych w ramach jednej firmy daje gwarancję ,że wszystko zostanie przygotowane dokładnie tak jak życzy to sobie zleceniodawca. 

Co nas wyróżnia?

Nieustanna chęć sprostania wymaganiom naszych klientów, poprzez ciągłe podnoszenie jakości naszych wyrobów oraz bardzo odważne  poszerzanie naszej oferty o produkty nie tylko z branży funeralnej.

Jak można złożyć zamówienie?

Zamówienia najlepiej składać osobiście w samej kwiaciarni: codziennie od 8.00 – 18.00, w soboty od 8.00 – 14.00. Można również telefonicznie : tel. 75 77 30 878 lub na całodobowy numer biura „Memento” 75 77 32 735. Nasz adres mailowy to poczta@memento.net.pl

Jakie towary i usługi znajdują się w naszej ofercie?

Głównie zajmujemy się wyrobem wieńców, wiązanek, kompozycji oraz stroików pogrzebowych. Wykonujemy również wszelkie możliwe bukiety i wiązanki okolicznościowe. Prowadzimy sprzedaż kwiatów ciętych, doniczkowych, kwiatów sztucznych oraz sadzonek roślin ozdobnych ( sezonowo). Świadczymy usługi w zakresie strojenia kaplicy, domów pogrzebowych, zdobienie paramentów obrzędowych, również trumny, urny, grobu … Jeśli jest takie życzenie, zamówione wieńce, wiązanki, bukiety z dedykacjami czy kwiaty dowieziemy własnym transportem i wręczymy wskazanej osobie pod wskazanym adresem …  Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment zniczy, lampionów oraz wkładów zniczowych, których jesteśmy jedynym lokalnym producentem. Przyjmujemy również zlecenia na sprzątanie i opiekę nad grobami na pobliskich cmentarzach.

ZAPRASZAMY!


GALERIA